Utolsó hsz: dubas
Idõpont: 14:41
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.13. 13:55  l  #3008
Ruff szerint Butler túl jól játszott ahhoz hogy visszaküldjük a farmba. Egyetértek vele. 22 évesen, újoncként simán top4 dman teljesítményt nyújt. Emiatt viszont elkezdődik egy rotáció a bekkek között. A Detroit ellen Tallinder maradt ki (pont a 30. születésnapján ), míg a Chicago ellen Numminen fog pihizni. Paetsch-et nem küldjük le a Portlandbe, mert félő, hogy valaki elhúzza waiveren.

Eygébként ebben a hónapban könnyen eldőlhet a sorsunk. A Detroit ellen ugyanis megkezdtük az idegenbeli túrázást, hiszen 10 meccsből csak egyszer fogunk otthon játszani. A trade deadline politikát is meghatározhatja ez az időszak. Ha nagyon visszaesünk akkor Afi, Kotalik, Timmy és Spacek is könnyen távozhat, ha pedig maradunk a PO közelében, akkor vevők lehetünk március 4-én.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.11. 15:34  l  #3007
Egyszerűen szánalmas amit jégkorong néven művelünk mostanság. Ha nincs Miller, akkor körülbelül a Rengerstől, meg a Detroit-tól is kaptunk volna egy hatost minimum. (és az Ottawa ellen sem szereztünk volna két pontot) A harmadunkból nem tudunk kijönni, nemhogy scoring chance-t kialakítani. Ha meg nagy nehezen sikerül, akkor azt kihagyjuk. (pl. Pommer 1-1-nél hat perccel a vége előtti ziccere) Kell szereznünk valakit a második sorba. Vagy egy playmaker-t, vagy egy goalscorert, de utóbi esetén imádkozzunk, hogy Timmy egészséges maradjon. (Eklund szerint Doan-t szeretnénk nagyon, de ez szokásos baromságnak tűnik) Ha meg nem szerzünk senkit, akkor értelmetlen a PO hajsza. Ezzel a kerettel az első kört sem élnénk túl. Ruff-ot sem értem néha. Miért kell Timmy-t a negyedik sor jobbszélsőjeként játszatni. Ha nem egészséges, akkor ne tegye be a csapatba. Ha meg semmi baja, akkor ne Mair-rel, meg Ellis-sel szerepeljen. A második sor összeállítása sem tetszik. Mac hat meccse még pontot sem szerzett. (amúgy sem elég jó oda) Hecht meg centerként eléggé gyenge. Egy kicsit elkeserítő, amit mutatunk. Miller előtt viszont leborulok...
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.11. 3:25  l  #3006
3-1 re kikaptunk Miller eszméletlen nagyokat fogott de a végére már nem birta se ö se a védelem meg még kapott egy szerencsétlen golt is hóna alatt éppen becsorgott.1pontot szerezhettünk volna ha jobban figyelünk de m1 semmit nem mutattunk ma se Chicago ellen lehet mutatni valamit

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.10. 22:04  l  #3003
Ja. A világ nyolcadik csodája, hogy ezt a mérkőzést behúztuk. Az év egyik leggyengébb teljesítményével rukkoltunk elő. Mondjuk a Rangers remekül védekezett. Az első játékrészben még csak csak eljutottunk a harmadukig, de kapura lőni nem nagyon sikerült. Amit meg a második period-ban műveltünk... A gólig szinte ki sem jöttünk a harmadunkból (pedig az a 16. percben esett), már a semleges harmadban elvesztettük a korongot. A gól szerencsére mindent megváltoztatott, utána kiegyenlített volt a mérkőzés. Kotalik pedig nem hibázott a büntetőknél. (igaz nem is nagyon szokott) Miller valami zseniális formában véd. A legutóbbi négy mérkőzésén 93% fölött védett. (és két gólnál többet nem kapott) Rajta kívül még tetszett Roy és Stafford, illetve Mair. Connolly-nak meg kell találni a helyét. Nem játszott rosszul, főleg ha figyelembe vesszük, hogy mennyit kihagyott. Volt ő együtt Mac-kel és Paille-vel, Hecht-tel és Pommer-rel, meg Ellis-sel és Paille-vel. Egyik sem volt túl hatásos kombó. A Detroit ellen ma több kell. Ha ugyanígy játszunk, akkor kitömnek minket.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.10. 10:11  l  #3000
köszönjétek millernek, nagyon nagy napja volt. nem érdemeltetek győzelmet csak a harmadik harmadban játszottatok jól.
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.10. 9:28  l  #2999
széjjel nem is vertük. csak büntetőkkel gyöztünk. nagyrészt Millernek köszönhetően. 44 lövésből 43 at megfogott. a gólszerzőnk Roy. a büntetőt meg Kotalik lőtte be csak.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.09. 21:35  l  #2995
jó lenne hozni ameccset mert a carolina és a pittsburgh is kikapott . és muszáj a playoffban lenni
1.sor

Válasz Oli18 hozzászólására (#2994)
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.09. 21:23  l  #2994
Ruff nem akarja megbontani a most jó működő sorokat. Reggeli edzésen így álltak fel a fiúk.:
Vanek-Roy-Stafford
Ellis-Gaustad-Pominville
Hecht-Mair-Kotalik
MacArthur-Connolly-Paille
Persze a mérkőzés folyamán biztos változni fog a helyzet, de szerintem Lindy ilyen hosszú kihagyás után nem akarja Timmy-t mély vízbe dobni. Könnyen megsérülhet. (azért PP-ben bent lesz) Érdekes,hogy mindenki egészséges a védelembe és Ruff nem küldi vissza Butlert. (mondjuk akkor elvileg waiver-re kellett volna tennünk Paetsch-et, de erről semmi infó) Tényleg nagyon jó a srác, de healthy scratch-en tartani nem jó húzás. Itt egyébként visszaállunk a szezon elején alkalmazott felálláshoz, azaz:
Spacek-Sekera
Lydman-Rivet
Tallinder-Numminen

1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#2990)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.09. 18:25  l  #2993
Akkor rosszul tudtam de nem mintha egész nap a rangers hireket bujnám.Amugy meg Go Boys Go!!!
All-Star

Válasz Kip hozzászólására (#2992)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.09. 18:23  l  #2992

a rangers 5 meccses losing streaken van

Meg lennék lepve, ugyanis 1meccses lúzingsztréken vagyunk és idén 2 meccses a legrosszabbunk.
(igaz abból akad pár) Ja meg van egy 2+1OTL-ünk, de az a mélypont.
De mindegy is, mert a lényeg, hogy:

4.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.09. 18:13  l  #2991
Van eladó Buffalo Sabres hivatalos évkönyvem a 2000-01, 2005-06, 2006-07 szezonokról. A könyvek ára 400 Ft/db. Ha érdekel valakit küldjön mailt.

Prospect

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.09. 17:52  l  #2990
Nah este rangers kiváncsi vagyok hogy mire jutunk egy ilyen gyengécske formába játszo rangers ellen.A jó hir hogy idén még nem kaptunk ki ez melletünk szól meghogy a rangers 5 meccses losing streaken van vagy hány meccs.Connolly visszatér végre szóval számitok egy Hecht-Timmy-Pommer sorra ezt a sor biztos fogjuk látni este.Ellis is játszik ha jól tudom kiváncsi vagyok hogy alkot e megint valamit.Nah elöljároban csak ennyit majd este kiderül Go Buffalo nagy meccs lesz

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.08. 16:56  l  #2987
Roy fantasztikusan játszik mostanság Timmy visszatérése meg nagyon jó hir Pommer Timmy + még valaki jó sort alkothat majd(Hecht illetve MaCarthur lehet szerintem a 3.dik ember).Ellis megint pont tegnap el felejtettem irni.Holnap Rangers remélem jó meccsen a 2009-es évhez hiven megint nyerjük a meccset kell az önbizalom a fiuknak
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#2986)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.08. 13:01  l  #2986
Ma megnéztem a meccset és csak a két pontnak lehet örülni, semmi másnak. Az Ottawa legalább az egyik pontra rászolgált volna. (ha nem mind a kettőre) Szerencsére Miller másként gondolta. Szerintem 3-0-nál a fiúk az gondolták, hogy megvan a meccs. (én is azt hittem) Nem játszottunk jól akkor sem, de legalább kontroláltuk az eseményeket. Aztán fél perc alatt kaptunk egy peches meg egy leindítós gólt, utána pedig teljesen szétesett a játékunk. Eléggé izzadósra sikerült így a vége. Az első sor megint remek volt. Roy az utolsó három meccsén 7 pontot szerzett, lassan pont/meccs. (pedig milyen gyengén kezdte a szezont) Nagyon jó a chemistry-je Vanekkal meg Stafforddal. A második sor sem volt éppen rossz. Ellis 15 sec alatt megint gólt szerzett, igaz utána nem sok mindent csinált. (váltogatta Ruff MacArthur-rel, igaz Mac sem remekelt) A többi sor azonban továbbra is veszélytelen. Timmy visszatérése sokat lendíthet a dolgon.

Három játékosunk lesz az AHL All-Star gálán. A kanadaiba megint bekerült Mancari, míg a az amerikaiba Kennedy és Gerbe.

Ja, majd elfelejtettem: Die Ruutu! (meg természetesen Tootoo is, ha már ennyire hasonlít a nevük)
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#2985)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.07. 17:55  l  #2985
4-2 Whooohooooo
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.06. 18:21  l  #2984
Jó hir remélem pár éven belül a csapatban is bizonyithatnak föleg Myers-hez füzök nagy reményeket
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#2983)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.06. 17:08  l  #2983
Myers és Ennis aranyérmes lett a junior VB-n. Mindketten igazolták hírnevüket. Előbbi remek védő munkát mutatott be a torna egész során. Volt egy gólja valamint +5-tel zárta a VB-t. (Hickey és Teubert pl. -3-mal zárt, azaz nem kell leírni ezt a mutatót) Ennis az utolsó sorban játszva 6 mérkőzésen 3 gólt és 4 assistot szerzett. Gratula nekik.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.06. 16:54  l  #2982
Ma hazai jégen fogadjuk a Szenátorokat! Rivet felépült, Teppo azonban beteg (edzést is kihagyott) ezért lehet Butler még marad fent egy mérkőzést. Afi megsérült a Boston ellen (Chara ütközte le és ezért nem játszott a második harmadtól) így ő biztosan kimarad. Remélem Lalime véd. Millernek ideje lenne pihenőt adni. Nehogy úgy járjunk mint tavaly. Győzni kell, mert a Boston elleni siker csak akkor ér valamit, ha most behúzzuk a két pontot.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.05. 14:09  l  #2981
Buffalo hivatalos csapat évkönyvem van eladó a 2000-01, 2005-06, 2006-07-es szezonról. a könyvek ára 400 Ft/ db.
Prospect

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 23:36  l  #2980
akkor boldog új évet mindenkinek és töltsétek!! lehet bővíteni küldjétek bátran!!

MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 21:29  l  #2979
A Boston ellen idén úgy tűnik megy. Megszakítottuk a jó hosszú winning streakjüket. Ellisnek, Millernek nagy gratu. Aztán kíváncsi vagyok, hogy az Ottawa ellen mi lesz. Ilyenkor szoktuk bukni a kötelezőt.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 21:21  l  #2978
Húú...Rázós lesz az uccsó két perc. Vanek sem lesz védekezni. Fasza...
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 21:12  l  #2977
Hát ebben a harmadban sok közünk nincs a mérkőzéshez. Miller szerencsére továbbra is zseniális.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 21:08  l  #2976
Sekera le is ment
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 21:00  l  #2975
Hát ha így magunkra húzzuk az ellent, akkor nem sokáig fog kitartani az a két gólos előny.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 20:46  l  #2974
pedig igy Pommernek ez lett volna a harmadik pontja de még igy is Ellis assist
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#2973)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 20:43  l  #2973
Végül Gaustadnak adták a negyedik gólt. Öngól volt és én is úgy érzem, hogy Goose ért bele utoljára.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 20:43  l  #2972
Paille-ra és Afi-ra nagyon haragudhat Ruff mester 03:36perc illetve 01:34percet játszotak ehez képpest Mair 11 és fél percet
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 20:36  l  #2971
Még ma is vérzik a szívem Widemanért. Regier hogy lehetett ekkora pöcs, hogy elengedte. Pedig mekkora steal volt a nyolcadik körben...
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.01.03. 20:36  l  #2970
Ez a harmad a miénk volt jól játszottunk.Sekera cselezgetéseiröl meg Cambpell jut eszembe